• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kar Klima İklimlendirme Tic.ltd.şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Dayı & Gürhan Dayı

KAR KLİMA İKLİMLENDİRME 2010 yılında Emrah DAYI şahıs firması olarak açılmış 2014 yılında KAR KLİMA İKLİMLENDİRME olarak TİC. LTD. ŞTİ. ünvanında üretimine devam etmektedir. KAR KLİMA İKLİMLENDİRME TİC. LTD. ŞTİ. 2014 yılının şubat ayında ESKA HALANDIRMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Bünyesine katarak hızla büyümeye devam etmektedir. KARESKA markası adı altında üretim yapan firmamız kuruluşundan bu yana havalanadırma ve iklimlendirme konusunda; yenilikçi yapısı ve sürekli değişen ar-ge bazlı üretimiye en iyi hizmeti vermektedir.

Bünyesinde havalandırma ve iklimlendirme cihazları ve spiro, prizmatik, dikdörtgen hava kanallarını üretmektedir. Geliştirdiği yenilikçi ve ısrarlı adımlar sayesinde önceliği kalite ve karşılıklı güveni baz almıştır. Yetişmiş uzman kadrosu ve yetişmekte olan ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan KARESKA marka olma yolunda hızla kendini geliştirmektedir.

BUCA-KAYNAKLAR’ da oluşmuş 3500 m2 fabrikasında 3000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Bünyesinde TSEK – TSE-HYB - CE - ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001 belgelerini bulunduran KARESKA sosyal sorumluk projelerinde de imzasını atmaktadır. KOSGEB – TUBİTAK projelerini de AR-GE ve ÜR-GE ekibiyle de çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR