• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaca Kardeşler Çiftliği

Adres :

Arapzade Mahallesi Olukdere Mevkii (imam-ı Azam Camii Altı) Bursa » Orhangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyfullah Karaca

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 421 68 34

Karaca Kardeşler Çiftliği isimli firmamız, hayvancılık sektöründe Bursa’da hizmet sağlayan bir firma olup, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Kurbanlık hayvan alışverişini güvenilir, doğrudan satış yapan, kaliteli firmalardan yapmak iyi bir tercihtir. Aksi takdirde, sağlıksız ya da kurban için uygun olmayan hayvan satın alabilir, maddi ve manevi olarak kayıplar yaşayabilirsiniz. Biz, bu sektöre gönlünü vermiş bir firma olarak, sizler için en sağlıklı ve en verimli hayvanlarımızı satışa sunarak sizlere hizmet sağlıyoruz. Bu nedenle güvenle kurbanlık hayvan alışverişiniz için tercihinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz.

Veteriner hekim kontrollerinden geçen, sağlıklı ve verimli hayvanlarımızı sizlere sunmaktayız. İşletmemizde süt satışı da yapmaktayız. İslami usullere uygun olarak kurbanlık hayvanların kesimini yapıyor, hisse yazıyoruz. Kesimhanemiz hijyenik kurallara uygundur. Siz değerli müşterilerimiz için yiyecek ve içecek ikramı da yapıyoruz. Yüksek kalite standartlarında bir hizmet almak için, gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Bursa hayvancılık sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti öncelikli çalışarak hizmet vermektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek en birincil hedefimizdir. Misyonumuz Bursa’daki en güvenilir hizmeti sizlere sunmaktır. Alanında profesyonel ve yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimine sahip ekibimizle, ekonomik fiyatlarımızla, kaliteli ve verimli hayvanlarımızla, üstün hizmetimizle güvenle bizden hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, hayvan alışverişi yapmak, kesim yaptırmak ya da süt alışverişi yapmak için sizleri işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR