• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaca Mobilya Döşeme

Adres :

Ulubatlı Hasan Cd Sarmasık Sok No: 32 Bahcelievler İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Karaca

E-Posta Adresi :

cemkaraca477@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 625 28 27

Whatsapp 2:

0 (536) 625 28 27

Karaca Mobilya Döşeme olarak İstanbul Bahçelievler’de hizmet veren işletmemiz, İstanbul koltuk döşeme sektörünün öncü firması olarak yoluna devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan çözümlere imza atan işletmemiz, kaliteden ödün vermeden, yenilikçi çözümler geliştiriyor.

Yaşam alanlarında, iş ortamlarında rahatlığın ve estetiğin simgesi olan koltuklarınıza dair her ne ihtiyacınız varsa uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz yenilikçi çözümleri ve gelişime açık yapısıyla dikkat çekiyor. Dünya çapında projelere imza atarak yılın trendlerini iş ortaklarına sunuyor. Eşsiz tasarımları ortaya koyarak müşterilerinin bütün beklentilerine eksiksiz yerine getiriyor.

Koltuk döşeme, sandalye tamiri, koltuk yüzey kaplama, mobilya döşeme, mobilya tasarım ve daha onlarca farklı hizmeti işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz. Yıllardır kullanmakta olduğunuz; fakat vazgeçemediğiniz koleksiyonluk koltuklarınız, sandalyeleriniz için profesyonel tamir desteği alabilirsiniz. Ürünlerinizin kimliğinizi muhafaza ederek en başarılı çözümleri ortaya koyuyor, yıllar boyu güvenle kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Yeni bir tarz elde etmek isteyen iş ortaklarımız için sandalye, koltuk kaplama hizmeti sunuyor, yaşam alanlarınızı yeni baştan yaratacak ve bütçenizi sarsmayacak çözümler üretiyoruz. Dilediğiniz renkte, desende ya da kumaş çeşitlerinde başarılı çözümler üretiyoruz. Tarzınızı mekanlarınıza yansıtmanıza yardımcı oluyoruz.

Yeni mobilyalar satın almak isteyip de tarzına uygun model bulamayan iş ortaklarımız için kişisel mobilya tasarımları yapıyor, en üst kalitede imalat gerçekleştiriyoruz. Bütün bu ayrıcalıkları en uygun fiyat avantajıyla sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR