• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karacadağevleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülten Karaca

Karaca Dağ Evleri Hakkımızda;
On iki yıl evvel şehirden kaçmak Doğa’nın huzurlu koynuna sığınmak için yuvacığa geldik. Elimizdeki ufak birikimi yeşil bitki örtüsüne yatırdık. Hafta sonları şehirden kaçıp, kendi toprağımızın üstüne kurduğumuz çadırımızda konakladık. Elimize geçen her kuruşu biriktirip, her taşına ruhumuzu katarak uzun yıllar içinde Karaca Dağ evlerini yarattık. Çevremizin doğallığını koruyarak yaptığımız değişikliklere aldığımız olumlu tepkiler hevesimizi arttırdı. Sonu olmayan bir iyileştirme işini ve iyi hizmet sunma çabasını sürdüren işletmeciler olduk sonunda. Karaca Dağ evlerine konuk olan misafirlerimiz bizim için müşteri değil birer arkadaş ve dosttur. Misafirimiz oldukları süre zarfında amacımız doğa ile bütünleşmelerini sağlamak, huzuru bulmalarına yardımcı olmak. Ancak hala amatör işletmeciyiz. Her gün yeni bir eksiği fark edip düzeltmeye gayret ediyoruz. Değişmeyecek şeyler ise: Doğaya saygımız, yerel değerlerimiz, içtenlik. Gelin; Doğanın sakinliğinde uzun yürüyüşler yapın ya da bungalovunuzun verandasında oturup sabah kahvenizi yudumlayın. Karaca Dağ evleri size çok yakın.
Misyonumuz;
Paylaşıyoruz;
Şehirler giderek daha yoğun ve kalabalık yerleşimler haline gelirken, şehir hayatı gündelik işler, uzun çalışma saatleri ve bazen de buna eklenen trafik ile monoton, sıkıcı bir hal alabiliyor. Kişisel gelişiminiz ya da keyif aldığınız hobileriniz için ayırdığınız zaman azalırken, bu zamanı verimli kullanmanın önemi de giderek artıyor. Karacadağevleri’de biz, doğanın bonkörce sunduğu güzellikleri sizlerle paylaşarak değerli zamanlarınızı keyifli deneyimlere, unutulmaz anlara dönüştürebilmek için amatör ruhla çalışıyoruz. Misyonumuzu iki kelime ile özetleyebiliriz ’’mutlu hissettirmek’’
.
Dinliyoruz;
Misafirlerimizi Karacadağevleri’ni gerçek sahipleri olarak görüyor, öneri ve isteklerinizi dikkat ve içtenlikle dinliyor, cevaplandırıyor, hayata geçiriyoruz. Karacadağevleri ile ilgili kulaktan kulağa yayılan olumlu düşüncelerin en etkili iletişim/reklam aracımız olduğuna inanıyor, hizmet kalitemizi sürekli yükselterek sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Hizmet şeklimizin temelini oluşturan samimiyet ve içtenlik sayesinde oluşturduğumuz aile atmosferi, misafirlerimizle güçlü bir bağ kurmamızı ve Karacadağevleri ‘de kendilerini evlerindeki gibi rahat hissetmelerini sağlıyor.
Yenileniyoruz;
Karacadağevleri u daha keyifli bir yer haline getirmeye çalışırken, sektördeki gelişmeleri, değişen ihtiyaç ve eğilimleri takip ediyor, yaptığımız tüm iyileştirme çalışmalarını yörenin özelliklerini göz önünde bulundurarak doğaya ve içinde bulunduğumuz dokuya uygun yapıyoruz. Sadelikten ve estetikten ayrılmadan, doğanın güzelliklerini ortaya çıkartmayı amaçlayarak yenileniyoruz.
AYRICA :www.karacadagevleri.com web sitemize bakabilirsiniz..
Siz değerli müşterilerimiz sizleri'de bu eşsiz tatil fırsatı için bekleriz...
Teşekkürler..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR