• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaçam Koltuk Halı Yıkama Oto Kuaför

Adres :

Sümer Mahallesi 3.sanayi Sitesi 52 Sokak No: 40 Merkezefendi /denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilgin Karaçam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilginkaracam@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 812 82 06

Whatsapp 2:

0 (505) 068 20 20

Whatsapp 3:

0 (545) 618 53 19

Whatsapp 4:

0 (533) 359 45 35

Whatsapp 5:

0 (538) 812 82 06

Karaçam Şirketler Grubu olarak Denizli merkezde hizmet veriyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz ile farklı alanlarda en temel ihtiyaçlar için profesyonel çözüm ortağı oluyoruz. Bütün hizmetlerimizde bölgenin en iyisi olmak adına çalışıyor, arkada bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profiliyle bunu başardığımızı görmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Denizli otomotiv alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız her türlü oto kuaför uygulamalarını en iyi biçimde yerine getiriyor. Detaylı iç temizlik, detaylı dış temizlik, oto boya koruma hizmetleri, oto yıkama firması, seramik kaplama uygulamaları, oto boya koruma, oto koltuk yıkama, pasta cila uygulamaları ve çok daha fazlasını hayata geçiriyoruz. Araçlarınızın gerekli bütün ihtiyaçlarını özel ekipmanlarımızla şirketimiz bünyesinde karşılıyor, güvenle kullanımınıza açıyoruz.

Karaçam Şirketler Grubu olarak oto kuaför uygulamalarımız haricinde koltuk ve halı yıkama hizmeti de veriyoruz. Koltuklarınız, köşe takımlarını, kanepeleriniz için yerinde yıkama hizmeti sunuyor, adreslerinize gelerek ürünlerinizi başarıyla yıkayıp teslim ediyoruz. Halılarınızı ise adreslerinizden teslim alıyor, kısa sürede fabrikamızda temizlik işlemlerini sonuçlandırıp tarafınıza teslim ediyoruz.

Firma olarak bütün uygulamalarımızda kaliteden ödün vermiyoruz. Bunun için her uygulamalarımızı alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve özverili personellerimizle çalışıyoruz. Personellerimiz dinamik yapılarıyla kendilerini sürekli geliştiriyor, en modern hizmetleri hayata geçirmekten çekinmiyorlar. Uygulamalarımızda her biri dünya markası, özel ürünleri kullanıyor, ürünleriniz ile %100 uyumlu temizlik ve bakım ürünleri kullanıyoruz. Bütün bakterilerinizden de arındırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR