• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karacaoğlan Geri Dönüşüm

Adres :

9621 Sokak No: 7 Karabağlar İzmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Karacaoğlan

E-Posta Adresi :

oyunplus35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 042 07 00

Whatsapp 2:

0 (533) 042 07 00

Karacaoğlan Geri Dönüşüm

21. yüzyıl da zorlu ve rekabetçi iş hayatında ayakta kalmak için sadece günlük planlarla uğraşan firmalardan değil yıllık ve dönemsellik ve hatta daha uzun süreli planlara sahip olmamız sayesinde ayakta kalabilmiş ve kendimizi teknolojinin ve internet çağına ayak uydurarak her alanda en iyisi olmayı başarabilmişizdir. Sadece şimdide değil geçmişte de göstermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti oranı en yüksek olan Karacaoğlan Geri Dönüşümolarak bu yolda ilerlemeye devam etmekteyiz.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Karacaoğlan Geri Dönüşüm, geri dönüşüm konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir geri dönüştüm hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR