• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadaşlar Denizkızı Balık Av Malzemeleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Karadaş

Denizlerde avlanmak kimi zaman bir hobi, kimi zaman bir geçim kaynağıdır. Her şekilde denizlerde avlanmak için özel ekipmanlara ihtiyaç vardır. Karadaşlar Denizkızı Balık Av Malzemeleri olarak Antalya Gazipaşa’da faaliyet gösteren firmamız işte tam olarak bu hizmeti veriyor. Denizlerde avlanırken ihtiyaç duyacağınız bütün av malzemelerinin tedarikini sağlayarak çok daha rahat ve verimli avlanmanıza yardımcı oluyor.

Antalya denizcilik sektöründe geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla her zaman kalitenin adresi olan işletmemiz, en modern av malzemelerinin satışını yapmaktadır. Her ihtiyaca ve tercihe uygun ürünlerin satışını yaparak denizlerde avlanmayı aynı zamanda çok daha eğlenceli hale getirmektedir. Satışını yaptığımız bütün ürünlerin aynı zamanda danışmanlığını yapıyoruz. Uzman ekibimiz bütün av malzemelerinin kullanımı konusunda sizlere gerekli bilgiyi aktaracak, daha rahat bir avlanma deneyimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

İşletme olarak ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre ürün yelpazemizi şekillendiriyoruz. En yeni av malzemelerini, en kaliteli av malzemelerini, dünyanın en seçkin av markalarının ürünlerini reyonlarımızda tercihe sunuyor, daha kaliteli bir av deneyimi yaşamanız için yardımcı oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektör, her geçen gün gelişerek zenginleşmektedir. Bunun bilinci ve hassasiyetiyle dünya standartlarında çözümler geliştiriyor, en yeni imalatları sizlerle buluşturuyoruz. Olta satışı, sahte balık satışı, dalış malzemeleri satışı, göl kamışı satışı, balık av yemi satışı ve daha fazlasını tercihinize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR