• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadayılar Kasap Murat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Karataş

Aydın Didim’de faaliyet gösteren Karadayılar Kasap Murat birmilyonnokta.com üyesidir. Hayvansal ürünler sağlıklı bir yaşamın temelini oluşturur. Günümüzde oldukça zor şartlarda yetiştirilen hayvanlar özellikle çiftliklerde, hummalı bir bakım neticesinde besili hale gelirler. Daha sonra da kesip parçalarına ayrılıp yenilecek hale gelirler.

Hayvanların etleri insan sağlığı için büyük önem taşır. İçeriğindeki vitaminler, mineraller her yaştan insanın sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Bütün bunlar için öncelikle hayvanların doğal beslenmeleri, her zaman sağlıklı olmaları, bakımlarının en iyi şekilde yapılması gerekir. Firmamız bu konuda azami dikkat göstermekte, etik ve yasal prosedürlere sonuna kadar uyarak müşterilerimizin her zaman güvenle tüketebilecekleri kasap ürünlerini hazır etmektedir.

Aydın hayvancılık sektörünün öncü ve örnek besi çiftliklerinden birisi olarak daima profesyonel hizmet veriyoruz. Tamamıyla özel oluşturulmuş bir çiftlikte hayvanlarımızı yetiştiriyor, besliyor, bakımlarını yapıyoruz. En yakın kasap şarküteri olarak her zaman en yakınınızda yer alıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesiyle herkese hitap etmeyi başarıyoruz.

Karadayılar Kasap Murat olarak küçükbaş kurbanlık satışı, büyükbaş kurbanlık satışı, kurbanlık kesim hizmeti, et ve et ürünleri satışı, kurbanlık parçalama hizmeti gibi onlarca farklı hizmeti tek çatı altında sağlıyoruz. Kaliteden, güvenilirlikten taviz vermediğimiz gibi her zaman ulaşılabilir fiyatlarla çözüm ortağı oluyoruz. Uygun fiyat avantajlarımızı yalnızca belli dönemlerde değil, tüm yıl devam ettiriyor, ihtiyacınız olan kasap ürünlerine en lezzetli ve en sağlıklı halleriyle erişmenize yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR