• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadeniz Balıkçılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Sevinç

Karadeniz Balıkçılık olarak, yıllardır süregelen lezzet ve kalite anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duymaktayız. Muş Merkez’de bulunan balık ve Karadeniz Pide lokantamız ile kaliteden ödün vermeden bu geleneksel lezzeti en uygun fiyata sizlerin ayağına getiriyoruz. Alanında profesyonel ve tecrübeli pide ve ızgara ustalarımız ve güler yüzlü mutfak ekibimizle, balık ve pide çeşitlerini siz lezzet severlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Nezih ve huzurlu aile salonumuzla Karadeniz Balıkçılık olarak, sizleri lokantamızda ağırlıyor ve buradan mutlu ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Levrek, palamut, hamsi, alabalık ve çeşitli balık ızgara çeşitlerimizle, sıcak ve soğuk içeceklerimiz ve zengin salata ve mezelerimizle müşterilerimizi salonumuzda misafir ediyoruz. Genç ve dinamik garsonlarımız; sizleri özenle karşılayarak, yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en güzel ve en doğru hizmeti sağlamaktadır. Bu şekilde alanında önder firma olma yolunda emin adımlarla yol alan Karadeniz Balıkçılık, tatlı çeşitleriyle de göz dolduruyor. Karadeniz Balıkçılık olarak, hizmetlerimize kalitemizden ödün vermeden devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti konusunda pek hassas ve titiz olan Karadeniz Balıkçılık firmamız, sizlerin yorumları ve eleştirileri sayesinde her geçen gün kendini daha kaliteli ve daha iyi hizmet standartlarına taşımaya devam ediyor. Geleneksel zengin balık ızgara çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içecek servisimiz, salatalarımız ve mezelerimizle, Muş Merkez Pide ve Balık Lokantası şubemizde siz değerli ve pek saygıdeğer misafirlerimizin hizmetinizde olmaktan mutluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR