• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadeniz Pidesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ziya Kesim

Ülkemizin en önemli lezzetlerinden birisi olan Karadeniz pidesini sizler için oldukça başarılı şekilde hazırlayan işletmemiz sizlere bunu en güzel şekilde sunabilmektedir. Pide konusunda deneyimli ve uzman olan hünerli ustalarımızın sizler için hazırladığı en lezzetli pideleri restoranımızda tadabilir ve sipariş verebilirsiniz. En taze ve bol malzemeleri pideleri sizlere en güzel şekilde sunmaktayız.

En lezzetli Karadeniz pidesini yapan işletmemiz bu alanda meşhur olup, kıymalı pide, kuşbaşılı pide, kaşarlı pide ve yumurtalı gibi birçok çeşidi sizler için hazırlamaktadır. Geniş ev ferah restoranımızda sizleri en iyi şekilde misafir ederek oldukça başarılı bir şekilde yaptığımız güzel pideleri sizlere sunmaktayız. Deneyimli servis personelimiz ile en güzel pide çeşitlerini sizlere sunabilmekteyiz.

İstanbul restoran alanında Karadeniz pidesinin yapımı konusunda meşhur olan işletmemiz sağlık şartlarına uygun temiz mutfağında sizler için en güzel lezzetleri hazırlamaktadır. Pide konusunda oldukça deneyimli ve uzaman olan hünerli ustalarımız ile deneyimli mutfak personelimiz sizlere en lezzetli ve taze pideleri hazırlamaktadır. Her gün en taze pideleri bizde yiyebilirsiniz.

Sizleri en iyi şekilde misafir ederek konforunuzu sağlamak için düzenlediğimiz restoranımızda sevdikleriniz ile keyifle pide çeşitlerimizi tadabilirsiniz. En kaliteli servis hizmetini sizlere sunarak keyifli şekilde zaman geçirmenizi ve harika pide lezzetlerimizi tatmanızı sağlamaktayız. Restoranımız yanında sipariş vererek de pide çeşitlerimizi istediğiniz yerde tadabilirsiniz. En kısa sürede en lezzetli pideleri sizlere ulaştırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR