• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karakoçan Tenis

Adres :

Peri Vadisi Sosyal Tesisler Elazığ » Karakoçan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdülsebur Baycuman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 205 23 12

Spor sektöründe hizmetlerini sunan Karakoçan Tenis isimli firmamız, Elazığ ilinde hizmet sunmakta olup, birmilyonnokta.com üyesidir. Tenis sporunu eğlenerek öğrenmek isterseniz, başka adres aramayın. Biz, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde bu sporu tüm detayları ile sizlere öğretiyoruz.

Her yaş grubuna göre kurs gruplarımız mevcuttur. Öncelikli hedefimiz bu sporu eğlenmenizi sağlayarak profesyonel anlamda öğrenmenizdir. Tenis, kalp damar sağlığının korunmasında payı olan önemli bir spor dalıdır. Bu sporu yapmanın pek çok avantajı vardır. Kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olur. Göz ve el koordinasyonu sağlayarak bilişsel yeteneklerinizi artırır. Çok hareketli bir spor olduğu için büyük miktarda kalori yakmanızı sağlar. Kemiklerinizi güçlendirir. Aynı zamanda sosyal yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca zamansız bir spordur. Dilediğiniz zaman kapalı kortta ya da açık alanlarda tenis oynayabilirsiniz.

Birçok avantajı olan bu sporu, ekonomik ücretler karşılığında öğrenmek isterseniz, biz alanında uzman ve tecrübe sahibi eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere öğretiyoruz.

Elazığ spor sektöründe hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti büyük bir önem arz etmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, sizlere spor sektöründeki en kaliteli eğitimi vermek temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimiz, kaliteli eğitim sürecimiz, eğlenceli derslerimiz ve ekonomik ücretlerimiz için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Eğitimimiz hakkında detaylı olarak bilgi almak, fiyat öğrenmek ya da kolayca kayıt oluşturmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR