• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaman Gıda ve Karaman Piknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zülfü Karaman

Elazığ restaurant sektörünün önde gelen isimlerinden olan Karaman Gıda ve Karaman Piknik, yılların değişmeyen lezzeti ile sizleri ağırlamaya devam ediyor. Restaurant alanında başarıya ulaşmak için yapılması gereken en önemli şey müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için lezzetli ürünlerle kaliteli ve güvenilir hizmet vermek gerekir. Biz, yıllardır bu sektörün içerisinde olduğumuz için müşterilerimize nasıl hizmet vermemiz gerektiğini biliyoruz. Değerli müşterilerimize kalite standartları içerisinde birbirinden lezzetli ürünlerimizle hizmet veriyoruz.

Restoranımızda çeşitli lezzetleri hazırlarken her zaman taze, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir malzeme kullanıyoruz. Biz, kendimizi müşterilerimizin yerine koyduğumuz zaman restoran içerisinde nasıl hareket etmemiz gerektiğini anlıyoruz. Bu sayede müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmeyi başarıyoruz. Tavuk biftek, tavuk döner, iskender, pilav üstü döner, köfte, kaşarlı tost, sucuklu tost, ciğer ve menemen çeşitlerimizle müşterilerimizi ağırlıyoruz. Özenle hazırladığımız bu çeşitlerimizi sabah kahvaltısı için veya gün içerisinde herhangi bir saatte tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda su satışı ve şalgam satışı yapan marketimizden su ve şalgam ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Çeşitli lezzetleri hazırlarken özen gösterdiğimizi söylemiştik. Satışa sunduğumuz şalgamlar ise organik Adana şalgamı olarak markette yerini alıyor. Uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz bu çeşitlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Eğer isterseniz adresinize de sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler ücretsiz paket servisimiz ile adresinize kısa sürede ulaşacaktır. Güler yüzlü, samimi ve saygılı ekibimiz ihtiyaçlarınız ve isteğiniz üzerine her zaman hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR