• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaman Yörükoğlu Demir Doğrama

Adres :

Demirciler Sanayi Sitesi B2 Blok No: 62 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Vural

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 570 82 62

Whatsapp 2:

0 (538) 365 58 37

Whatsapp 3:

0 (532) 626 81 32

Ferforje ve metal dekorasyon hizmetleri veren Karaman Yörükoğlu Demir Doğrama birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektörde yenilikçi ve gelişmiş hizmetler sunarak çağa uyum sağlayan bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve uzman bir çalışma ekibiyle müşterilerimize uzun vadede memnun kalacakları hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti adına kaliteli hizmetler sunmak için beklentilerin üzerinde çalışarak ideal olanı sunmaktayız. Bugün hizmetlerimizi geniş müşteri kitlesine ulaştırmayı başarmış bir firma olarak büyümeye devam ediyoruz.

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon firması olarak kullanışlı, estetik ve sağlam yapıları mekanlarınıza kazandırarak yaşam alanlarınızı daha da nitelikli hale getiriyoruz. Firmamız bölgede müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren güvenilir bir adres olarak önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden beri istikrarlı bir büyüme yakalayarak müşterilerimize hitap etmeyi başardık. Kaliteli malzemeleri usta işçilikle buluşturarak işlevsel ve şık yapıları mekanlarınıza kazandırdık. Uzun ömürlü hizmetler sunarak sizleri her açıdan avantajlı duruma getirdik.

Firmamız rekabet ettiği sektörde müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Önceliğimizi ticari kazançtan yana kullanmadan özverili hizmetler verdik. Piyasa koşullarına göre sizler için en iyi fiyatları sunarak bize ulaşmanız için aradaki mali engelleri de bertaraf ediyoruz. Çelik çatı, demir kaynak işleri, korkuluk sistemleri ve daha pek çok demir doğrama işlemlerini sizlerin istifadesine sunuyoruz. Bize iletişim numaralarından ulaşarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden dilediğiniz zaman istifade edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR