• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karamel Sanat Merkezi

Adres :

Şeyh Şamil Mahallesi 181 Sokak No: 17338 Ada B 3/1 Eryaman / Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazan Öztürk

E-Posta Adresi :

karamelsanatmerkezi.com

Whatsapp 1:

0 (506) 381 70 80

Whatsapp 2:

0 (506) 381 70 80

Çocuklar, hayatta geleceğe yön verecek en parlak beyinlerdir. Dolayısıyla çocukların her alanda kendilerini erken yaşta geliştirmeleri, onların içerisindeki potansiyeli ve yeteneği keşfetmeleri açısından önemlidir. Bu erken dönemlerde çocukların hayal güçleri ve öğrenme kabiliyetleri en üst düzey noktada yer almaktadır. Bu açıdan bu dönemlerin oldukça verimli bir şekilde geçirilmesi, çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanması bakımından önem arz etmektedir. Her birinin ilgi alanları ve sevdiği şeyler birbirlerine göre biraz farklıdır. Bu konuda çocukların kendilerini keşfetmeleri onlar için en iyi yol gösterici faktör olacaktır.

Her açıdan gelişimlerin sağlanması için özellikle sosyal etkileşimler bir çocuğun hayatta olmazsa olmazları arasındadır. Tüm bu olanakların sağlandığı bir ortam, beklentilere en uygun karşılıkları vermektedir. Bizler Ankara Karamel Sanat Merkezi olarak çocukların ihtiyaç duyacağı her türlü olanağı hizmetlerimiz bünyesinde onlara sağlamaktayız. Resim kursu, gitar kursu, güzel sanatlar alanında çalışmalar, piyano ve müzik eğitimleri ya da keman eğitimleri gibi çeşitli olanaklarla bu alanda çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz kapsamında çocukların gelişimlerini en iyi seviyelerde sağlamak için üstün bir eğitim kalitesiyle hareket etmekteyiz. Her biri alanında uzman ve deneyimli öğretmen ve eğitmenlerimiz aracılığıyla çocukların kendilerine olan özgüvenlerini yükseltmekteyiz.

Geleceğe iyi bir değer kazandırmak için en önemli şeyin çocukların gelişimi olduğunun bilincindeyiz. Tüm çalışma ve hizmet dinamiklerimizi bu önemli husus üzerinde şekillendirerek insanlığa ve topluma gelecekte de daima yaralı çalışmalar yapmak arzusundayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR