• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karanfil Market

Adres :

Zafer Caddesi No: 26 Lefkoşa Kıbrıs Kıbrıs » Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Karanfil

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 888 22 16

Whatsapp 2:

0 (533) 888 45 54

Whatsapp 3:

0 (533) 888 22 16

Whatsapp 4:

0 (533) 888 45 54

Size sunduğumuz çeşidi bol ve kaliteli ürünlerle ihtiyacınız olan her şeyi size sunmayı hedefliyoruz. Marketimizin sizin için var olduğunu unutmuyor ve size en iyi hizmetleri verebilmek için çalışıyoruz. Sizlerin istekleri ve arzuları doğrultusunda raflarımızı dolduruyoruz. Sizin için ürünlerimizi kalite standartlarına uygun olarak seçiyoruz. Yılların getirdiği deneyimle kalite çizgimizden şaşmıyoruz.

Size sunduğumuz tüm şarküteri ürünlerinde güveninizi kazanmayı başarıyoruz. Şarküteri ürünlerinin ne kadar güvenilir ve kaliteli olması gerektiğini biliyoruz. Sizler için sunduğumuz sebze ve meyvelerde tazelik koşulu güdüyoruz. Siz değerli müşterilerimize kendi evimize, soframıza götürmek istemediğimiz hiçbir şeyi sunmak istemiyoruz. Siz marketimizden aldığınız ne varsa gönül rahatlığıyla tüketin istiyoruz. Tüketicinin hakkını, üreticiden sizin için biz soruyoruz.

Çocuklarınızın gelip renkli ambalajlarda mutlu olmasını, yüzünde ki gülümsemeyi seviyoruz. Sizin ani bir ihtiyacınızdaki telaşı görüyoruz, sizin için daima dilediğiniz her ürünün marketimizde var olmasını sağlamaya çalışıyoruz. İçinizi soğutacak içecekleri, kahvaltınıza renk katacak çeşit çeşit şarküteri ürünlerini, tazeliğiyle çocukların bile sevgisini kazanacak sebzelerimizi sizin sofralarınıza sunuyoruz. Dostlarla kurulacak çilingir sofralarınızın en güzel anılarla dolmasını istiyoruz. Sizin marketimizden güler yüzle ayrılmanızı ve bir daha bizi tercih ettiğinizde memnuniyet gülümsemesiyle gelmenizi istiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri doğrultusunda günbegün Kıbrıs alışveriş sektöründe dimdik ayakta durmaya ve sektörde ses getirmeye devam ediyoruz. Sizin poşetlerinizi, verdiğimiz güven ve kaliteli ürünlerimizle dolduruyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR