• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Karasu Kokoreç Ve Midye

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Terzi

reklam logosu
  • firma instagram

Karasu Kokoreç Ve Midyesektörümüzde yüksek önem arz eden hijyen ve sağlık firmanız içinde en önemli noktada bulunmaktadır. Yeme - içme sektöründe en nitelikli firmalar için verilen resmi ödüller ve belgeler sayesinde firmamızın ne kadar hijyenik ve sağlıklı bir şekilde üretim gerçekleştirdiği ve müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerinde ne kadar incelikli bir şekilde yaklaşım sergilediği belgelenmektedir. Karasu Kokoreç Ve Midye firması olarak üretimlerimizde çalışan personellerimizin tamamen bir ustalığa sahip olması ve en iyi üretimleri gerçekleştirmesi için tüm eğitim çalışmaları, staj çalışmaları ve gerekli güvenlik önlemlerini tam kapasite olarak gerçekleştiriyoruz.

Sakarya kentinde kendi kategorisinde en yüksek değerleri oluşturan firmamız, kentin önemli bir ihtiyacını karşılayarak müşteri değeri ve firma kalitesi oluşturmaktadır. Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan hizmetlerimiz sayesinde ilerleyen saatlere kadar her an aynı kalitede hizmet sunarak müşterilerimiz için kalitenin vazgeçilmez ve değişmez bir şey olduğunu hatırlatıyoruz.

Karasu Kokoreç Ve Midye firması olarak sektörün ilklerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. İşletmemiz Sakarya ilinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Siz müşterilerimize kokoreç, midye, üretimleri ve hizmetlerini sunmaktayız. İşletme olarak sizlerin memnuniyetini kendimize hedef olarak koyarak ona ulaşmak için sürekli büyüme ve gelişme yolunda ilerlemekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünlerin neler olduğunu öğrenmek ve bu ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BENZER FİRMALAR