• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karatay Oto Yol Yardım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Ali Karatay

Araçlar günümüz yaşam koşullarında mesafelerin kısalmasını, yüklerin hafiflemesini sağlayarak hayatın her alanında en yakın çözüm ortağımız olmaktadırlar. Fakat bütün avantajlarına karşın markası, modeli, maddi değeri her ne olursa olsun araçların daima arıza potansiyelleri vardır. Aceleyle bir yere ulaşmak üzere trafikte seyir ederken bir anda araçlarınız arızalanabilir. Herhangi bir yerde park ettikten sonra yeniden çalıştıramayabilirsiniz. Ya da hiç istenmeyen bir olay olsa da bir kazaya karışabilirsiniz. Bütün bu durumlarda araçlarınızın bulundukları yerlerden alınıp en yakın servise, tamirhaneye veya otoparka çekilmesi gerekir. Bu alanda ise hız ve güvenlik en temel kıstastır. Antalya Kepez’de faaliyet gösteren Karatay Oto Yol Yardım firmamız bu alanda yıllardır üst düzey çözümler üretmekte, güvenilir sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Antalya yol yardım sektörünün örnek firmalarından birisi olarak uzun zaman önce yola çıktığımız ilk andan itibaren kaliteden taviz vermiyoruz. Bu kapsamda her biri modelli, özel dizayn edilmiş, en yeni teknolojilerle donatılmış araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızı alanında yetişmiş, deneyimli, tecrübe sahibi, işini severek yapan bir kadroya sahibiz. Personellerimizi araç kurtarma ve oto çekme konusunda gerekli eğitimlerini tamamlamış, sürekli kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar.

Firma olarak teknolojinin en son imkanlarını uygulamalarımıza dahil ediyor, koordineli çalışan bir ekiple hizmet veriyoruz. 7/24 her nerede yol yardım ihtiyacınız olursa olsun bir telefon mesafesinde yer alıyor, dakikalar içinde lokasyonunuza ulaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR