• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeş Metal Hurdacılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tunahan - Ramazan

Firmamız; Eskişehir hurda sektöründe her türlü hurdalarınıza geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Firmamızın amacı geri dönüştürülme veya yeniden değerlendirilme imkanı olan atık maddeleri toplayarak tekrar imalat sürecine kazandırmaktır. Dolayısıyla geri dönüşüm oranını ve çevreye karşı duyarlılığımızı arttırmak için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz. Biz firma olarak atık maddelerin toplanarak hammaddeye ve enerji tasarrufuna dönüştürülmesinde verdiğimiz çabalar ile geri dönüşüme destek vermekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar her türlü metal geri dönüşümün alım satımını yapmaktadır. Firmamız alüminyum, nikel, bakır, demir atık metalleri başta olmak üzere ikinci el beyaz eşya, küçük ev aletleri, kombi, bilgisayar gibi elektronik atık eşyaları da piyasa fiyatlarının üzerinde alarak siz değerli müşterilerimizin de gelir elde etmesi sağlanmaktadır. Toplama sonrasında elde edilen hurdalar demir çelik ocaklarında eritilerek tekrar hammadde olarak piyasaya sunulmaktadır.

Kaliteli hizmet, uygun fiyat, zamanında alım firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ışığında sürekliliğimizin teminatı için dürüstlük, kalite ve güvenden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Böylelikle hem çevremize hem de ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda genç, dinamik, çalışkan ve özverili çalışma ekibimiz ile birlikte hizmetlerimize ara vermeden devam ettirmekteyiz.

Firmamızın amacı kapasitemizi ve olanaklarımızı daha da arttırarak müşterilerimize daha kapsamlı ve daha geniş hizmetler sunmaktır. Bu hizmetler sayesinde toplumumuzda çevre farkındalığı oluşturarak atık maddelerden hammadde tedariki sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR