• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Et ve Sakatat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Üçar

Şarküteri sektörü, günümüzde en önemli sektörler arasında yer almaktadır ve ülkemizde de çeşitli marka ve firmalar bünyesinde başarıyla temsil edilmektedir. Söz konusu et ürünleri ve şarküteri sektörü içinde oldukça başarılı ve nitelikli hizmet seçenekleri ile öne çıkmakta olan Kardeşler Et ve Sakatat işletmemiz, alanında lider ve öncü çalışmalarıyla tanınmaktadır. Aydın Merkez et market ve şarküteri işletmesi ile alanında oldukça yetkin ve önder nitelikteki çalışmalarıyla öne çıkmakta olan Kardeşler Et ve Sakatat firmamız, oldukça hızlı ve etkin hizmetleri ile tanınmaktadır. Oldukça kalifiye ve üst düzey deneyim sahibi olan teknik ekip kadrosu ile çalışmalarına devam etmekte olan işletmemiz, uluslararası yüksek kalite standartları bünyesinde hizmet sunmaktadır.

Kasap sucuğu, çiğ et satışı, ev yapımı reçel, kahvaltılık ürün satışı, mangal kömürü satışı ve oldukça geniş bir skaladaki doğal ürün satış hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız, alanında öncü çalışmaları ile tanınmaktadır. Çeşitli et ve şarküteri ürünleri kapsamında oldukça geniş hizmet skalasında çalışmalarına devam etmekte olan Kardeşler Et ve Sakatat işletmemiz, pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri eşliğinde sürekli olarak ilerlemektedir.

Modernize çalışma standartları gereğince daimi olarak gelişen ve güncellenen Kardeşler Et ve Sakatat firmamız, Aydın Merkez ilçesinde şarküteri sektöründeki çeşitli çalışmalarına devam etmektedir. Gün içerisinde şarküterimizi ziyaret ederek çeşitli ürünlerimizi yakından inceleyebilir ve oldukça geniş ve yetkin kapsamlı hizmet seçeneklerimizden faydalanmaya anında başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR