• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kardeşler Hurdacılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Uçman

reklam logosu
  • firma fb

Hizmetlerine İstanbul hurda sektöründe devam etmekte olan Kardeşler Hurdacılık birmilyonnokta.com üyesidir.

Küresel ısınmanın etkilerini arttırdığı günümüzde temiz, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünyaya olan ihtiyacımız gün yüzüne çıkmıştır. Küresel ısınmayı azaltmanın ise birçok yolu var. Biz firma olarak atık hurdaların doğaya zararlarının farkındayız bu sebeple sektörde başarılı olup diğer paydaşlara ön ayak olarak onları bilinçlendirip daha yaşanabilir bir dünya için çalışmalarını teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Firmamız, bu doğrultuda çalışmalarını yapmaktadır.

Her türlü atık hurdalarınızı değeri karşılığında alıp geri dönüşüme kazandırmak ve doğaya zararlarını minimize etmek için çalışıyoruz. Firma olarak bu anlamda birçok hizmeti vermekteyiz. Bakır, demir, alüminyum gibi metal hurdalarını almakta ve işlemekteyiz. Bunun yanında atık hurda kablolar ve ömrünü doldurmuş ikinci el ev eşyalarını cazip fiyatlar karşılığında sizlerden almaktayız. Atık hurdalar toplamamızın yanı sıra harabe evlerin yıkım işlerini ve yıkım sonucu oluşan molozların taşınıp imha edilmesi gibi hizmetleri en temiz ve gürültüsüz şekilde yerine getiriyoruz. Ayrıca her türlü nakliyat işlerinizi eşyalarınıza en ufak bir zarar vermeden yapmaktayız.

Tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin memnun, doğamızın ise zarar görmemesi inancı ile yapıyoruz. Müşterilerimizin kabul edeceği makul alım fiyatları veriyoruz. Böylece hem onlar memnun kalıyor hem de çevremiz atıklardan kurtularak kirlenmekten kurtuluyor. Temiz ve yaşanabilir bir dünya için atıklarınızı çöpe değil Kardeşler Hurdacılık’ ın güvenilir ellerine verin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR