• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Oto Çekici

Adres :

Merkez Mahallesi Dumlupınar Çıkmazı No: 2 Kağıthane/istanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çalık

E-Posta Adresi :

msty-pb-195@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 495 96 42

Whatsapp 2:

0 (544) 495 96 42

Firmaya Mesaj Gönder

Kardeşler Oto Çekici olarak İstanbul-Kağıthane de hizmet vermekte olup oto çekici, yol yardım, oto kurtarma vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR