• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Petek Temizleme

Adres :

Van İpekyolu Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Kızıldeniz- Fadıl Kızıldeniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mevlutkizildeniz65@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 969 02 21

Whatsapp 2:

0 (544) 548 07 81

Petekler Van’ın soğuk ikliminde sıcacık yaşam alanlarına sahip olmamızı sağlar. Kombilerden alınan sıcak su devir daimî sayesinde petekler odalarımızı ısıtır ve istediğimiz seviyede ortam sıcaklığı elde etmemize yardımcı olur. Üstelik bunu sadece bir düğme yarımıyla, zahmetsizce yaparlar. Fakat bütün eşyalar gibi peteklerin de zaman zaman temizliğe ihtiyacı vardır. Petek temizliği, peteklerinin görünen kısımlarında değil, içlerinde yapılır ve bunu yapmak için uzman bir ekibe, profesyonel makinelere ve petek temizleyici kimyasallara gereksinim vardır. Man merkezde faaliyet gösteren Kardeşler Petek Temizleme firmamız ile bizler uzun zamandır bu alanda aktif görev yapıyor, peteklerinizi başarıyla temizleyerek her zaman en iyi performansı alabilmenizi sağlıyoruz.

Van tesisat ve bakım onarım sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak bizler kaliteyi öncelik kabul ediyoruz. Bütün uygulamalarımızdan bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da müşterilerimizin memnun kalması için çalışıyoruz. Dünyanın en başarılı markalarının en güncel makinelerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. Kullandığımız kimyasal temizlik malzemelerinin seçiminde de kalite standartlarımızdan ödün vermiyor, her birinin hem temizleme işlemini en iyi şekilde yapmasını hem de peteklerinize, dessaslarınıza zarar vermemesini sağlıyoruz.

Kardeşler Petek Temizleme olarak alanında yetişmiş, deneyim sahibi, işini severek yapan ve sürekli kendini geliştirmeye deva eden bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz dilediğiniz saatte adreslerinize gelmekte, hiçbir yere zarar vermeden, kirletmeden kısa sürede peteklerinizin temizliğini uygun fiyata sonlandırmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR