• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Yapı Alçı Boya Dekorasyon

Adres :

Yunus Emre Mahallesi Mandıra Caddesi No: 146 Esenyurt İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Yıldız

E-Posta Adresi :

kardesleryapiinsaat@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (536) 771 06 16

Whatsapp 2:

0 (536) 771 06 16

Kardeşler Yapı Mobilya Dekorasyon

Laminant parke, asma tavan, alçı alçıpan, mobilya imalatı, mutfak dolabı, lambiri, kapı, kamelya, mobilya dekorasyon ve ahşap cephe kaplama olarak İstanbul Arnavutköy de hizmet vermekteyiz.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.

Dekorasyon sektörünün lider firması olmak amacıyla çıktığımız yolda vizyonumuz her zaman sektörün en kaliteli markaları arasında yer almak oluyor. Müşteriyi temel alan çözümlerimiz sayesinde bugüne kadar ilerlediğimiz yol vizyonumuza ulaşmada ne kadar başarılı olduğumuzu da ortaya koyuyor.

Üstelik tamamen profesyonel olan çalışma ekibimiz müşterilerimiz ile sürekli tatlı bir dil üzere iletişim kurmakta ve bu sayede müşterilerimizin hem işlemleri en başarılı şekilde halledilip, ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanabilirken hem de mutlu bir şekilde hizmetlerimizden faydalanmasının önü açılmış olabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR