• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karen Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burçin Gündoğdu

  • firma instagram

Karen Güzellik Merkezi işletmemiz birmilyonnokta.com üyesi olarak Eskişehir Odunpazarı’nda çalışmalarına devam etmektedir. Bütün kadınların daha güzel ve daha bakımlı olmayı istediklerini, bunu fazlasıyla hak ettiklerini düşünüyoruz. Günümüzün kişisel bakım ve güzellik uygulamalarıyla hayallerinizdeki görünüme ulaşmak imkânsız da değil. Dilerseniz merkezimizde hayallerinizin çok ötesinde tasarımlarla tanışabilir, kalıcı ve uzun ömürlü sonuçlar alabilirsiniz.

Eskişehir güzellik merkezi alanının en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen salonlarından birisi olarak güzellik uygulamalarının kişisel olması gerektiğini savunuyoruz. Herkesin cilt yapısı, yüz hatları ve tercihleri farklı olabilir. Bu nedenle tasarımların ve uygulamaların kişiye göre tasarlanması ve uyarlanması gerekir.

Güzellik merkezimizde her müşterimiz için tasarımlarımızı özenle yapıyor, tercihlerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tamamı alanında tecrübe sahibi, işini severek ve büyük bir özveriyle yapan ekiple çalışıyoruz. Sizi anlayan ve dinleyen ekibimiz taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek niteliktedir.

Profesyonel güzellik uygulamaları için profesyonel ekipmanlara ve kişisel bakım ürünlerine ihtiyaç vardır. Merkezimizde dünya standartlarında, en yeni nesil ürünleri, ekipmanları ve cihazları bulunduruyoruz. Uzman personellerimizin ellerinde olağanüstü uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Çok geniş bir uygulama seçeneği sunarak herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi başarıyoruz. Bu kapsamda altın oran kaş tasarımı, cilt leke tedavisi, dudak renklendirme, kalıcı makyaj uygulaması, G5 masaj uygulaması, bölgesel zayıflama işlemleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Kalitenin, güvenin ve uygun fiyatın adresi oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR