• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karmen Beauty Güzellik ( Kavaklıdere Güzellik Salonu )

Adres :

Tunalı Hilmi Caddesi Kuğulu İş Hanı B Blok 4.kat No: 159 Kavaklıdere Ankara ( Kuğulu Park Karşısı ) Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Asuman Uncu Eken

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

asumanuncu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 237 70 11

KAVAKLIDERE GÜZELLİK SALONU

Bir kadının en lüks ve en kıymetli aksesuarı cildidir. Doğru ve sağlıklı uygulamalar ile cildine pek çok şekli verebilmekle birlikte sağlıklı bir cilt, onu her zaman en güzel ve en bakımlı şekilde gösterir. Sürekli bakımlı görünmenin hayalini kurduğu için de sağlıklı bir cilt hayatın her anında üst düzey verim sağlar. Üstelik cilt bakımı sadece güzel görünmeye değil sağlıklı görünmeye de yardımcı olur. Günümüzde kişisel bakım ürünlerindeki artış sayesinde yapılabilecekler son derece geniştir. Bunun için tek ihtiyacınız donanımlı ve marifetli bir kişisel bakım merkezi bulmaktır. Ankara Çankaya’da hizmet veren Karmen Beauty Güzellik salonumuzda bizler uzun zamandır sizlerin daha güzel ve daha bakımlı görünmenize yardımcı oluyor, eşsiz uygulamalarımız ile fark yaratıyoruz.

KAVAKLIDERE GÜZELLİK SALONU sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak ilk günden bu yana yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kişisel bakım trendlerinin ilk uygulayıcılarından birisi olmayı başarıyor, en gelişmiş, en yeni teknolojiye sahip kişisel bakım ürünlerini kullanıyoruz. Kaliteden taviz vermediğimiz için dünyanın bir numaralı kişisel bakım markalarının en yeni serilerini uygulamalarımızda kullanıyoruz.

Güzellik merkezimizde her biri alanında eğitimini almış, kendini geliştirmeye devam eden, zevk sahibi, marifetli, işini severek yapan, güler yüzlü hizmeti istisnasız herkese yansıtmaya çalışan bir kadroyla hizmet veriyoruz. Modellerimizi kişiye özel uyarlıyor ve size en güzel yakışacak şekilde, en sağlıklı haliyle yapıyoruz.

kavaklıdere güzellik salonu,kavaklıdere en iyi güzellik salonu,kavaklıdere profesyonel güzellik salonu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR