• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karotech Kauçuk Ankara

Adres :

Acıbadem Mah. Asafbey Sok. İmer Apt. No: 7/a Kadıköy / İstanbul Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertugan Yaman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 450 11 77

Türkiye’nin en seçkin işletmelerini bir araya getiren birmilyonnokta.com platformunun en üyelerinden biri olan Karotech Kauçuk Ankara hizmet sektöründe müşterilerine farklı zemin sistemleri konusunda hizmet veriyor. Açık ve kapalı mekân fark etmeden farklı alanlar için zemin seçenekleri sunan işletme, geniş bir hizmet aralığında hizmet vermekte.

Özellikle spor yapılan veya çok fazla hareket edilen mekanlarda zemin büyük önem taşımaktadır. Bu mekanları kullananların, özellikle çocuk ve sporcuların, çeşitli düşme, yuvarlanma gibi durumlarda kendilerini incitmemeleri, sakatlanmamaları büyük önem taşımaktadır. Ancak, zeminin bu gibi olumsuzlukları engelleyecek kadar yumuşak olurken bir yandan da oyuncuların hareketlerini, topla yapılan sporlarda topun hareketini engellemeyecek, değiştirmeyecek kadar da sert olması gerekmektedir.

Bunun yanında farklı sporların yapılacağı zeminlerin farklı ihtiyaçları da vardır. Spor salonlarında kullanılacak zeminler, diğer zeminlerden daha fazla anlık strese karşı dayanıklı olmalı ve gürültüyü emme kabiliyetine ihtiyaç duyarken, açık alanda kullanılan zeminler güneş, yağmur, kar gibi etmenlere karşı yapılarını uzun süre koruyacak dayanıklılıkta olmalıdırlar.

Bundan dolayı basketbol gibi sporların icra edileceği açık alanlarda akrilik zeminler tercih edilirken, kapalı mekanlarda poliüretan zemin uygulamaları daha uygundur. Spor salonu, açık kapalı çocuk oyun alanlarında ise kauçuk uygulamalar daha uygundur. Karotech burada spor salonları için daha kalın kauçuk uygulanmasını tavsiye etmektedir. Karotech her türlü oyun ve spor zemini için farklı uygulamaları ile ülkenin her kısmına hizmet vermekte ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

ankara yenimahalle kauçuk zemin kaplama hizmeti,ankara yenimahalle kauçuk zemin kaplama fiyatları,ankara yenimahalle kauçuk zemin kaplama firmaları,ankara yenimahalle atış poligonu zemin kaplama hizmeti,ankara yenimahalle fitness zemin kaplama fiyatları,ankara yenimahalle futbol sahası zemin kaplama firmaları,ankara yenimahalle çit kaplama firmaları,ankara yenimahalle atış poligonu zemin kaplama hizmeti,ankara yenimahalle spor salonu yer döşemesi,ankara yenimahalle tenis kortu zemin kaplama firması,ankara yenimahalle futbol sahası zemin kaplama firmalası,ankara yenimahalle atış poligonu kauçuk kaplama fiyatları,yenimahalle kauçuk zemin kaplama hizmeti,yenimahalle kauçuk zemin kaplama fiyatları,yenimahalle kauçuk zemin kaplama firmaları,yenimahalle atış poligonu zemin kaplama hizmeti,yenimahalle fitness zemin kaplama fiyatları,yenimahalle futbol sahası zemin kaplama firmaları,yenimahalle çit kaplama firmaları,yenimahalle atış poligonu zemin kaplama hizmeti,yenimahalle spor salonu yer döşemesi,yenimahalle tenis kortu zemin kaplama firması,yenimahalle futbol sahası zemin kaplama firmalası,yenimahalle atış poligonu kauçuk kaplama fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR