• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Karsan-pano

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Kara

İnşaat yapı malzemelerinin yanı sıra, günümüz mevzuatında sınırları kesin olarak çizilmiş bir projenin mümkün olduğunca doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi çok büyük önem kazanmıştır. İnşaat yapmak artık sadece bir beton üzerine duvar örmek demek değildir. Aksine çakılan her çivinin dahi önceden belirlenerek uygulamaya sokulduğu tam anlamıyla bir mevzuat uygulamasıdır.

İnşaat ve benzeri yapılarla ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri elektrik iş ve işlemleridir. Elektrik aksamı bir binanın ya da en ufak bir yapının en önemli alt yapı uygulamalarından biridir. Zira bu alanda meydana gelebilecek en ufak bir ihmal bile telafisi çok güç sonuçlar doğurabilmektedir.

Elektrik işlerinin daha düzenli ve riski en aza indiren bir uygulama haline getirilmesi için son dönemlerde bazı yeni durumların oluştuğunu görmekteyiz. Özellikle karışıklıkları gidermek adına çok katlı veya donanımlı yapıların elektrik tesisatları döşenirken sürekli olarak kapalı kutu ve pano gibi teknolojik ürünlerden faydalanılmaktadır.

Konya hizmet sektöründe çalışan bir işletme olarak bizler; özellikle son teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ürettiğimiz elektrik panolarıyla ön plana çıkmayı amaçlamış ve bu anlamda da sektörde kabul görmeyi başaran bir yapı haline gelmiş bulunmaktayız. Bizler bu üretim hizmetini verirken, önce insan sağlığı ve can güvenliğini hesaba katarak hareket ediyoruz. Diğer taraftan görsel anlamda da insanların kafasını karıştıracak düzen ve tertibatı ortadan kaldırarak yaşam standartlarını yükseltmeyi amaçlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar