• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karsan Yetkili Servis Başkent Oto

Adres :

Kemal Oyman Mevkii Antepoğlu Büyük Sanayii Sitesi N Blok No: 12 Karabük Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Ataseven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

unalataseven@karsanservis.net

Whatsapp 1:

0 (546) 847 18 16

Whatsapp 2:

0 (546) 847 18 16

Whatsapp 3:

0 (535) 687 88 87

Karsan Yetkili Servis Başkent Oto

Otomotiv sektörü için söylenilecek sözlerin başında şüphesiz bu sektörün neredeyse tamamen müşteri odaklı bir sektör olduğundan bahsetmek gelmektedir. Müşteri yok ise bu sektörde hizmet ya da üretim yapmak neredeyse imkansız bir hale gelecektir. Bu sebep ile otomotiv sektöründe başarılı olmak isteyen firmaların kesinlikle müşteri odaklı çalışmalarda bulunmaları ve bu çalışmaları tüm çalışma hayatları boyunca sürdürmeleri gerektiğinden bahsedilebilir.

Karsan Yetkili Servis Başkent Oto ailesi olarak otomotiv sektöründe hizmet yapmak için yola çıkmış olan firmamız, gerçekleştirmiş olduğu tüm hizmetlerde kuruluş gününden bugüne kadar ki olan tüm süreç içerisinde yalnızca müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmiştir. Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmesi sayesinde ise hem teknolojik anlamda hem de çalışma gücü anlamında en gelişmiş firmaların başında gelmeyi başarmıştır. Firmamız kuruluş günlerinde sahip olduğu bir miktar sermaye sayesinde günümüzde otomotiv sektörünün öncü firması, bu sektöre ismini altın harfler ile yazdırmayı başaran tek firma haline gelmiştir.
Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde otomotiv sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR