• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karşıyaka Detay Halı Yıkama

Adres :

Kubilay Caddesi No: 79 Gümüşpala Bayraklı-karşıyaka / İzmir İzmir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Gürkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akademik_78@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 579 64 16

Whatsapp 2:

0 (507) 457 68 13

Temizlik hizmeti ve sosyal hizmetler konusunda 1989 yılında kurulan Karşıyaka Detay Halı yıkamasektörde kurumsallaşma aşamasına gelen bir kurumdur. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin güvenini kazanan Karşıyaka Detay Temizlik, yenilenen internet sitesiyle artık müşterilerine hizmet almadan önce hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alma olanağı sağlıyor.

Temizlik hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Temizlik hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan temizlik şekli birleşmektedir. Karşıyaka Detay Temizlik, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makineler,en kaliteli kimyasal temizlik ürünlerinikullanmaktadır. Temizlik makinelerimiz ve kimyasallarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Temizlik hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli 30 kişilik daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, temizlik sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir.

Çekirdek kadromuzun dışında, temizlik hizmeti vereceğimiz alanın ihtiyacına göre ek bir ekip de getirebilmekteyiz. Örneğin, dış cephe cam temizliğinde, vinç kullanmaktayız; plaza gibi yüksek binalarda ise profesyonel dağcılarla çalışmaktayız.

Yılların verdiği birikimle Türkiye’nin lider kurumlarına hizmet vermekteyiz. Karşıyaka Detay Temizlik’ten temizlik hizmeti alan firmaların listesine referanslarımız bölümünde ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin hizmet prensiplerinde:

Müşteri beklentileri ile profesyonel birikimin uyumuEn son teknoloji ürünü ekipman kullanmakÇevreyle, insan sağlığıyla dost kimyasal deterjanlar kullanmakMüşteri memnuniyetini ön plana çıkarmakTemizlik hizmeti verilecek alanın günlük ritmini bozmamak vardır.

Karşıyaka Detay Temizlik, yılların verdiği birikimle siz değerli müşterilerine temiz, sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Çalışanlarınızın, ailenizin, kendinizin hijyenini düşünüyorsanız Karşıyaka DetayTemizlik’e güvenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR