• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Müslüm Özaslan

reklam logosu
  • firma instagram

Yaptığı leziz yemeklerle adını duyurmayı başarmış Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta birmilyonnokta.comsitesine üyedir. Hepimiz acıktığımızda temizliğinden ve lezzetinden endişe etmeyeceğimiz bir yerden yemek söylemek isteriz. İşte bu noktada tam da temiz ve damak tadınıza uygun yemekler yapmakta bir adres olduğumuzu bilmenizi isteriz. Usta ellerden çıkan enfes lezzetlerle sizlere keyifli bir yemek sunmayı şiar edindik.

Gaziantep restaurant sektöründe yakalamış olduğumuz başarı asla bir rastlantı değildir. Birbirinden lezzetli ve çok çeşitli menümüz sayesinde bu başarıyı yakaladık. Ürün çeşitliliği bazen kaliteyi düşürmekte fakat firma olarak her ürünümüzü tek ürün gibi işleyerek lezzetli halde sizlere sunmak için çalışıyoruz. Kaliteden asla taviz vermeden yemeklerimizi yapmaktayız. Tüm ürünlerimizin damağınızda ziyafet etkisi yapacağından emin olabilirisiniz. Zaten yemeklerimiz tadınca siz de farkına varacaksınız. Yemeklerimizin lezzetini öncelikle taze ve özenle seçilmiş ürünlerimize ve ürünleri en iyi şekilde işleyen ustalarımıza borçluyuz. İyi ürün, iyi ustalar ile birleşince yemekte kalite de kaçınılmaz olarak ortaya çıkıyor.

Firmamızda profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde benimseyen ekibimiz her türlü hizmeti en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Lezzetlerimizi tatmak için salonumuza gelebilirsiniz fakat gelemeyecek ama lezzeti de kaçırmak istemeyenler için paket servis imkanı da vardır. Yaptığı kaliteli dürümlerle rakiplerinin önünde olan firmamızda sizleri ağırlamak isteriz. Herhangi bir görüş ve önerinizi almaktan da memnuniyet duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR