• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kartal Korku Evi Dead Silence

Adres :

Kırıktepe Mh Skor Cad Özsöğüt Sk No 1 İstanbul Kartal İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bünyamin Cömert

E-Posta Adresi :

bnymncmrt616161@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 202 69 61

Whatsapp 2:

0 (543) 573 33 28
Kartal Korku Evi Dead Silence

Korku evi firması olarak İstanbul-Kartal da hizmet sağlamakta olup kaçış oyunu,korku evi,eğlence mekanları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR