• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kartepe Acil Taksi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Şirin

Kocaeli Kartepe Acil Taksi, taksicilik sektörünün güven ve kalite kazanmış bir ismi olarak öncü bir kuruluş olmuştur. 7/24 hizmet veren taksi firmamız zamanınızın dar olduğu, acil bir durumunuzun olduğu zamanlarda veya kişisel tercihlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Bir telefon kadar en kısa sürede yanınızda olan profesyonel arkadaşlarımız sizi istediğiniz yere güvenle ve vaktinde götürmeye çalışır. Ekip arkadaşlarımızın işlerini iyi bilmeleri ve müşterilerimizle güler yüz ve saygı çerçevesinde oluşturdukları bağ takdire şayan olup müşterilerimiz tarafından da olumlu geri dönüşlere vesile olmaktadır.

En yakınınızdaki taksici olduğumuz için hastaneye acil taksi, çarşıya acil taksi, otogara acil taksi gibi hızlandırılmış taksi hizmetimizi de hassasiyetle yapılmaktadır. Aciliyet durumuna göre sizi daha hızlı ve güvenilir şekilde istediğiniz yere ulaştırmaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti, sözünde durma, kaliteli hizmet ve güvenli ulaşım titizliğiyle marka haline gelen firmamız alanında en iyisi olma hedefi taşımaktadır. Kısa sürede büyük bir ilerleme kaydeden taksicilik hizmetimiz ileride hiç şüphesiz öncü tek kuruluş olacağımızı gösteriyor. Amacımız tek bir seferde tercih edilmek değil ihtiyaç olduğu her an tercih edilmektir. İşimizin iyi olması için müşterimizin sağladığımız hizmet sonucu mutlu olması gerekiyor. Mutlu müşteri bizim için moral kaynağıdır. Biz sizlere en iyi hizmeti vereceğimizi vaat ediyoruz. Çünkü bu güne kadar yaptıklarımızla, geride güler yüzlü müşteriler bıraktık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR