• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kasap Muzaffer & Mamuk Emlak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Mamuk

Et ve et ürünleri hayatımızın ve sofralarımızın vazgeçilmez besin maddeleri arasında sağlam yerini almış bulunmaktadır. Et ve et ürünleriyle yapılan yemeklerin lezzeti bir başka olmakta ve belli yemekler için etin belli bir bölgesi kullanılmaktadır. Bu nedenle etten anlayan ve profesyonel hizmet veren kasaplara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kasap Muzaffer olarak bu önemli ihtiyacınıza hijyenik ve daha ekonomik fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktayız. Adana yeme içme ve eğlence sektöründe bulunan Kasap Muzaffer olarak; bütün işlemlerimizi Türk Besin Kodeksine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Üretim Aşamamızdan başlayıp, kesim ve satış aşamasına değin titizlik kaygısıyla ve hijyenik kurallara dikkat ederek sofralarınıza kadar sizlere bu lezzetlerimizi ulaştırmaktayız. Sofralarınıza A kalite ürünleri sunmayı görev edinmiş olan Kasap Muzafferde, siparişleriniz özenle hazırlanır ve teslim edilir. Bütün ürünlerimiz ve işlemlerimiz İslami şartlara uygun olarak gerçekleştirilerek, kesim işlemleri yapılmaktadır. Kesim işlemlerini veteriner gözleminde yaparak her türden sorunun önüne geçerek işimizde hassas davranmaktayız.

Günümüz koşullarında sağlığa zararlı, seri üretim yapmak adına sağlıktan taviz veren üretim teknikleri nedeniyle güvenilir ve helal et problemini ortaya çıkarmıştır. Biz müşterilerimize kıymet veren bir kasap olarak İslami kaygıları ön planda tutarak ve sağlık unsurunu göz önünde tutarak hizmet vermekteyiz. Çalışma ortamlarımızın hijyenik düzeyi de sürekli olarak kontrol edilmektedir. İşini seven ve işini bilen güler yüzlü personellerimiz, modern ekipmanlarımız ve hijyeniz ortamlarımız ile sizlere daha güzel hizmet verebilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR