• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kasap Nazmi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi No : 16 / 1 Çanakkale » Çan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yiğit Bozkurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 446 17 17

Et ve et ürünleri satışı yapan Kasap Nazmi 1992’den beri hizmet vermektedir. Yenilikçi yapısıyla dikkatleri üzerine çeken işletmemiz ızgara salonuyla da et yemeği severleri ağırlar. Özel steakhouse burger menüsü en çok sipariş alan spesiyalidir. Saç tava ve güveç ise mutlaka yenilmesi gereken iki lezzettir. Izgara çeşitlerinin de tadına doyulmaz. Yerinde kesilip usulünce pişirilen etin lezzeti bir başkadır. Hem salonumuza gelebilirsiniz hem de sipariş geçebilir, istediğiniz adreste sevdiklerinizle bir sofrada oturup yiyebilirsiniz.

Et satışı sorumluluk gerektiren bir alandır. En sağlıklı şekilde muhafaza etmek ve sunumu yapmak bizim gibi yıllarını bu işe vermiş işletmeler için en dikkat edilen husustur. Güven ve kalite denilince bu alanda işletmemiz akla gelir. Uzun yıllardır bu işi yapmanın tecrübesiyle son teknolojiyi de takip ederek en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Ekibimiz helal kesim konusunda taviz vermeden en hijyenik koşullarda eti muhafaza eder. Kuşbaşı, dilimli et, kemikli et, kıyma, pirzola, füme, sucuk, dana antrikot gibi etin her çeşidinin satışını yapıyoruz.

Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değildir. Çanakkale hayvancılık sektöründe de faaliyet gösteren işletmemiz kurban satışı yaparak hizmet verir. En sağlıklı ve en besili hayvanları seçerek müşterisine sunan firmamız bu alanda da kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri odaklı olan firmamız talepler doğrultusunda hem hayvan kesimi yapar hem de satışa sunar. En lezzetli, en sağlıklı et alışverişi için işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR