• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kastamonu Lihkab Bürosu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Feza Tiryaki

reklam logosu
  • firma fb

Danışmanlık alanında sunduğumuz hizmetler ile Kastamonu Lihkab Bürosu ekibi olarak yüzlerce farklı siteye ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Harita mühendisliği hizmetleri günümüzde bina ve yapı organizasyonlarında sıklıkla başvurulan hizmet alanları arasında yer almaktadır. Firmamız vermiş olduğu lisanslı harita kadastro mühendislik hizmetlerinde Kastamonu danışmanlık sektöründe lider konumda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız bina aplikasyon hizmetleri başta olmak üzere; arsa ölçüm hizmeti, kat mülkiyet danışmanlığı ve parsel ölçüm hizmeti gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Yılları aşkın bir süredir içinde bulunduğumuz bu sektörde müşteri ihtiyaçlarını merkeze alan bir çalışma prensibi benimsemiş durumdayız. Sizler de lisanslı harita kadastro hizmetleri için güvenilir bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hizmet verdiğimiz alan, oldukça büyük bir sorumluluk almayı da beraberinde getirmektedir. Ekip arkadaşlarımız ile son derece büyük bir disiplin çerçevesinde bu çalışmaları yürüterek sizlere üst düzeyde kusursuz hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Kanunda yer alan tüm yönetmelik ve yönergeler göz önünde bulundurularak müşterilerimiz için hatasız ölçüm olanağı sunuyoruz.

Siz değerli Kastamonu halkına benzersiz bir anlayış ile harita kadastro hizmetleri vermek firmamız için son derecede önem arz etmektedir. Bizler bu disiplin ve ciddiyet ile sizlere çok yönlü ve yüksek avantajlı hizmet süreçleri sunmak için kalitemizi her geçen gün arttırma yolunda ilerliyoruz. Sizler de bize ulaşarak verdiğimiz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

( LİHKAB )Lisanslı Harita Kadastro Bürosu olarak KASTAMONU İli tüm ilçe sınırları içerisinde Lisanslı Harita Kadastro Mühendisi Feza TİRYAKİ sorumluluğunda hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR