• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Oto Kurtarma ( Manavgat Alo Oto Kurtarma )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Yıldırım

Antalya’da faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürerek hizmet vermekten olan Kaya Oto Kurtarma (Manavgat Alo Oto Kurtarma) firması bir birmilyonnokta.com üyesidir. Otomobil kullanımı sırasında sürücülerin karşılaştığı en büyük problemlerden bir tanesi yolda kalmaktadır. Çeşitli nedenlerle otomobilin çalışmaması durumu birçok sürücüyü mağdur etmekte ve günlük yaşamlarının akışını sekteye uğratmaktadır. Bu sebepten dolayı hızlı çözümler sunulması ve sürücülerin mağduriyetlerinin çabuk bir şekilde çözülmesi gerekmektedir. Biz, verdiğimiz hizmetlerle yolda kalmış araç sahiplerine doğru bir şekilde müdahale etmekteyiz. Bu sayede yaşanılan mağduriyeti hızlı bir şekilde çözerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yolda kalan sürücülere verdiğimiz hizmetlerimizde tam donanımlı ekipmanlarımızı kullanmaktayız. Çeşitli araçlar, alet ve gereçler ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Sahip olduğumuz donanım ile birçok farklı tür ve modelden araçlarda hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Antalya yol yardım sektörü içerisinde en çok tercih edilen firma olarak müşterilerimizi her daim memnun etme amacıyla çalışmaktayız. Alanında deneyimli ve uzman ekibimizle birlikte yürüttüğümüz çalışmalarımızla yolda kalma durumlarına anında müdahale ederek gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Sizler nerede olursanız olun, telefonla bizlere ulaşarak gerekli konum bilgilerinin iletilmesinden sonra yol yardım hizmetlerimizi sizlere kısa sürede ulaştırmaktayız. Bu sayede beklenmedik durumlarda gerçekleşen mağduriyetini hızlı bir şekilde gidermekteyiz. Üstelik siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi 7/24 sunmaktayız. Bu sayede her gün, her saat bizlere telefonla ulaşarak gerekli ekipmanlarımızla sunduğumuz yol yardım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR