• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Ticaret Badem Pınarı Doğal Kaynak Suyu Mamak

Adres :

Fahri Korutürk Mahallesi Neşet Ertaş Cad No 81/f Mamak/ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kayaticaretsu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 646 35 98

ankara mamak en yakın su bayi,

ankara mamak toptan su satışı,

ankara mamak soda siparişi,

ankara mamak damacana su satışı,

Su insan yaşamı için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Susuz bir hayat sürdürülmesi imkânsızdır. Bu kadar büyük bir öneme sahip olan bu lezzetin farklı amaçlar için kullanılırken farklı özelliklere sahip olması sağlık açısından önemlidir. Örneğin tüketim amaçlı olarak kullanılacak olan sular kireç ve diğer madenler yönünden belirli bir limitin üzerinde nu madenleri içermemelidir. Ancak çeşme suları bu konuda yetersiz kaldığı için içme suyu yerine diğer ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanılmalıdır. Tüketim amacı ile kullanılacak olan suyun hazır su olup, gerekli olan mineral ve madenleri doğru oranda içermesi önemlidir. Bizler bunun farkında olarak Kaya Ticaret Badem Pınarı Doğal Kaynak Suyu işletmemizde sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hazır su hizmetleri vermekteyiz.

Kaya Ticaret Badem Pınarı Doğal Kaynak Suyu olarak Ankara ilinin Mamak ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Ankara alışveriş sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilmesi içi sizlere hizmetler vermekteyiz.

İşletmemizde sizlere sağladığımız su satış hizmetlerinde damacana, 10 L, 5 L gibi farklı kütlelere sahip ürün çeşitliliği ile hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri sunarken satmış olduğumuz markanın ürünlerinin pH değeri bakımından yeterli olmasına dahi dikkat etmekteyiz. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR