• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayılar İç Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ökkeş Terzi - Alparslan Terzi

Kayılar İç Dekorasyon

Duvar kağıdı, laminant parke, gergi tavan, asma tavan, panel kapı, tezgah arası ve karo halı olarak Kahramanmaraş Afşin de hizmet vermekteyiz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Dekorasyon sektöründe Kahramanmaraş şehrinde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz siz müşterilerine her zaman en iyi ürünü en iyi hizmet ile birlikte sunmak üzere çalışmaktadır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte işletmemiz müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak dikkate alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz. Teknolojik gelişmeler ve ürün çeşitliliğindeki değişmeler takip edilerek en yeni ve kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR