• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayısı Mantı Ev Yemekleri Ve Kahvaltı Salonu

Adres :

Mahmut Bey Mah. 2432 Sok Numara 139 Bagcılar İstanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Aksoy

E-Posta Adresi :

ahmetaksoy@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 693 77 44

Whatsapp 2:

0 (535) 693 77 44

Kayısı Aksoy Mantı Ve Ev Yemekleri Kahvaltı Salonu olarak İstanbul-Bağcılar da hizmet vermekte olup el yapımı mantı, gerçek ev mantısı, kahvaltı çeşitleri, düğün kına nişan organizasyonları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Diğer Mailşimiz :mesutaksoy4466@gmail.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR