444 24 98
  1. Ev Yemeği
  2. İstanbul
  3. Kayısı Mantı Ev Yemekleri Ve Kahvaltı Salonu

Kayısı Mantı Ev Yemekleri Ve Kahvaltı Salonu İletişim Bilgileri

Kayısı Mantı Ev Yemekleri Ve Kahvaltı Salonu

Kayısı Aksoy Mantı Ve Ev Yemekleri Kahvaltı Salonu  olarak İstanbul-Bağcılar da hizmet vermekte olup el yapımı mantı, gerçek ev mantısı, kahvaltı çeşitleri, düğün kına nişan organizasyonları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.     Diğer Mailşimiz : mesutaksoy4466@gmail.com  

Adres Adres Mahmut Bey Mah. 2432 Sok Numara 139 Bagcılar İstanbul
Telefon 1 Telefon 0 (212) 659 76 44
Telefon 2 Telefon 0 (535) 693 77 44
Whatsapp 1 Telefon 0 (535) 693 77 44
Yetkili Yetkili Ayşe Aksoy
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon İstanbul » Bağcılar
Mahmut Bey Mah. 2432 Sok Numara 139 Bagcılar İstanbul

Kayısı Mantı Ev Yemekleri Ve Kahvaltı Salonu Firması Hakkında

Kayısı Aksoy Mantı Ve Ev Yemekleri Kahvaltı Salonu olarak İstanbul-Bağcılar da hizmet vermekte olup el yapımı mantı, gerçek ev mantısı, kahvaltı çeşitleri, düğün kına nişan organizasyonları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Diğer Mailşimiz :mesutaksoy4466@gmail.com

 Kayısı Mantı Ev Yemekleri Ve Kahvaltı Salonu FİRMA ETİKETLERİ

istanbul bağcılar kına organizasyonu

istanbul bağcılar mantı satışı

bağcılar mevlüt yemek organizasyonu

bağcılar aile ile gidilecek yerler

istanbul bağcılar ev yemekleri

istanbul bağcılar organik kahvaltı salonları

bağcılar nişan organizasyonu

istanbul bağcılar el yapımı mantı

istanbul bağcılar ev yapımı mantı

istanbul bağcılar kahvaltı çeşitleri

bağcılar kına organizasyonu

bağcılar düğün organizasyonu

bağcılar organik kahvaltı salonları

bağcılar ev yemekleri

kayısı aksoy mantı ve ev yemekleri kahvaltı salonu bağcılar

bağcılar kahvaltı çeşitleri

bağcılar mantı satışı

istanbul bağcılar nişan organizasyonu

bağcılar ev yapımı mantı

istanbul bağcılar aile ile gidilecek yerler

bağcılar el yapımı mantı

istanbul bağcılar mevlüt yemek organizasyonu

istanbul bağcılar düğün organizasyonu


Devamını Göster