• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaymaz Oto Kurtarma ( Antalya Acil Oto Kurtarma Firması )

Adres :

Hüsnü Karataş Mahallesi Elmalı Hamdi Yazır Caddesi No: 37 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Kaymaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 496 24 56

Yol yardım ve araç çekimi konularında sizlere hizmet sunan Kaymaz Oto Kurtarma, bir birmilyonnokta.com sitesi üyelerindendir. Günden güne yoğunlaşan insan trafiğine birde araç trafiği eklendiğinde, işler günümüzde içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Şehrimiz Antalya’da özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde araç kullanımı olmaktadır. Yaz aylarında havanın aşırı sıcak olmasından dolayı sık sık çeşitli teknik aksaklıklar sebebiyle, araçlar olmadık anlarda yollarda kalmaktadır. Aynı zamanda hararetli geçen kış aylarında da araç bozulmaları, şehrin ıssız alanları açısından hayati riskler barındırmaktadır.

Kimi zaman sıcak kimi zamanda soğukta araçla yolda kalmalar olsa da, bu kalmalar açısından en zor ve sinir bozucu olan durum, işlerimizin aksaması ve yetiştirilmesi gereken meselelerin çözüme kavuşamaması olacaktır. Bizde Kaymaz Oto Kurtarma olarak siz değerli hemşerilerimize 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek, bu gibi sıkıntılı ve sinir bozucu durumlardan kurtulması için çözümler sunuyoruz.

Takıldığınız yerlerde sizlere tek tek detaylı bilgiler veriyor ve yalnız arabanıza çekme-kurtarma hizmeti vermiyor, aynı zamanda deneyimli kadromuzla araç ile ilgili sorularınıza cevaplar üretiyoruz. Antalya yol yardım ve araç çekimi alanında yıllardır verdiğimiz hizmetlerimizde, referansınız bizim devamlılığımız için çok önemlidir. Bu sebepten işgüzarlık yapmadan müşteri memnuniyeti gözetilmiş sektörün makul fiyatlarını sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Memnuniyetlerinizin geri dönüşünü bekliyor ve siz değerli müşterilerimizin en zor anlarında yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR