• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kaynak Yemek

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Kaynak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Yemek alanında sizlere toplu yemek hizmetlerini sunan firmamız en lezzetli ve geniş seçeneklerde sulu yemekleri sunabilmekteyiz. Çeşitli etkinlikler ve davetlerde sunulacak yemekler için sizlere en başarılı hizmetleri sunabilmekteyiz. Geniş mutfağımızda deneyimli ekibimiz le sizlere en güzel lezzetleri hazırlamakta ve bunları başarılı bir şekilde misafirlerinize servis etmekteyiz.

Davetler ve özel günler ile etkinlerde yemek organizasyonunu en güzel şekilde organize eden firmamız bu alandaki en başarılı çalışmaları yapmaktadır. Sizlere en güzel menü seçeneklerini sunan firmamız her zaman lezzetli ve taze yemekleri sizlere sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız hazır yemek konusunda sizlere yıllardır profesyonel hizmetler sunabilmektedir. Düğün ve cenazeler için yemek konusunda sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunmaktayız.

Bursa catering alanında en başarılı şekilde geniş yemek çeşitlerini sizlere sunan firmamız çorba çeşitleri, et yemekleri, sulu yemekler, ızgara çeşitleri ve tatlı çeşitleri ile en geniş menüleri sizlere sunabilmektedir. Oldukça lezzetli olan yemeklerimizi gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunabilirsiniz. Mevlitlerinizde dağıtılmasını istediğiniz yemekler konusunda sizlere profesyonel şekilde çözümler üretmekteyiz.

Yemek alanında uzman olan profesyonel catering firmamız lokma dökme ve tavuklu pilav gibi yiyeceklerin hazırlanarak dağıtımı konusunda sizlere başarılı şekilde hizmetler sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile profesyonel şekilde sizlere hizmet vermekte ve yemek konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan organizasyon işlemlerinin yapılmasında sizlere profesyonel şekilde çözüm üretmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR