• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayseri Manuel Terapi Merkezi ( Fizyonom )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Şen

“Ücretsiz muayene ve çok uygun fiyatlı seanslarla hayatınıza hareket katıyoruz.”

Günlük hayat bir koşuşturma içinde geçmektedir. Yoğun şekilde çalışan, zor şartlar altında çalışan ya da çeşitli sebeplerden dolayı vücutta ağrılar meydana gelmektedir. Kas ağrıları, boyun ağrısı en çok karşılaşılan durumlardır. Bu tür durumların yaşanmasında fizik tedavi yöntemleri ile ağrılar giderilmektedir.Kocasinan Fizyonom Kayseri Manuel Terapi Merkeziolarak yardımcı olmaktayız. Fizyoterapist Yasin Şen alanında uzman ve başarılı bir isimdir.

Terapi merkezimizde bel fıtığı, migren ve boyun fıtığı rahatsızlığı bulunan kişilere uygun tedaviler yapılmaktadır. Sülük tedavisi ve hacamat çok uzun yıllardır yapılan ve oldukça faydalı bir yöntemdir. Merkezimizde bu yöntem oldukça başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Bu tedavi yöntemlerinin yanında akupunktur da yapılan tedaviler arasında yer almaktadır. Çinliler tarafından bulunan bir yöntem olup günümüzde başta migren olmak üzere pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan bir tedavidir.

Kas iskelet ağrılarının yaşandığı fibromyalji, çapraz bağ sakatlıkları ve visseral çalışma başarılı bir şekilde yapılarak sağlığınıza kavuşmuş olmaktasınız. Fizik tedavi yöntemleri olan mobilizasyon ve manipülasyon yöntemleri ile manuel terapiler yapılmaktadır. Bu yöntemler bel fıtığından kas yırtılmasına kadar birçok hastalığın tedavisinde uygulanabilmektedir.

Kinesio tape bandajlama yöntemi de kaslarda yaşanan problemlerde uygulanmaktadır. Sorunun olduğu kas bölgesi bandajlanarak tepki mekanizması hızlanmakta ve daha kısa sürede iyileşilmektedir.

Ağrı ya da kaslarınızda bir rahatsızlığınız olduğunu düşünüyorsanız muayene olmaya gelmelisiniz. İlk muayene ücretsiz ve tedaviler seanslar halinde planlanmaktadır. Seanslar uygun fiyatlara yapılmaktadır. Amacımız; yaşanan rahatsızlıkları en kısa sürede tedavi etmek ve eski hayatınıza dönebilmenizi sağlamaktır.

kayseri fizyoterapist,kayseri fizik tedavi merkezi,kayseri merkez fizik tedavi merkezi,kayseri manuel terapi merkezi,kayseri manuel terapi tedavileri,kayseri fıtık tedavisi,kayseri boyun fıtığı tedavisi,kayseri bel fıtığı tedavisi,kayseri merkez boyun fıtığı tedavisi,kayseri merkez bel fıtığı tedavisi,kayseri merkez fıtık tedavisi,kayseri omurilik düzensizlikleri tedavisi,kayseri migren tedavisi,kayseri diz yaralanmaları tedavisi,kayseri kalça problemleri tedavisi,kayseri kulunç ağrıları tedavisi,kayseri karpal tünel sendromu tedavisi,kayseri merkez karpal tünel sendromu tedavisi,kayseri kas ağrıları tedavisi,kayseri omurga tedavisi,kayseri boyun düzleşmesi tedavisi,kayseri merkez fizyoterapist,kayseri merkez fizik tedavi merkezi,kayseri merkez fizik tedavi merkezi,kayseri merkez manuel terapi merkezi,kayseri merkez manuel terapi tedavileri,kayseri merkez fıtık tedavisi,kayseri merkez boyun fıtığı tedavisi,kayseri merkez bel fıtığı tedavisi,kayseri merkez boyun fıtığı tedavisi,kayseri merkez bel fıtığı tedavisi,kayseri merkez fıtık tedavisi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler