• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayseri Pimapen Tamiri

Adres :

Zümrüt Mahallesi Kadir Has Caddesi 3864. Sokak No: 4 Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Andaç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 478 61 38

Whatsapp 2:

0 (539) 472 36 37

Kayseri’de yapı malzemeleri sektöründe hizmet veren Kayseri Pimapen Tamiri isimli firmamızgüden güne gelişerek değişen koşullar ve pencere tasarımlarına uyum sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kayseri Kocasinan yapı malzemeleri sektörü içerisinde yer alan işletmemiz tüm ev, iş yerleri, ofis ve teras bölümleri pencere pimapen tamiratından sorumlu olup her türlü duruma karşı çözüm üretebilmektedir.

Her marka PVC uygulaması bulunan şirketimizde talep edilen ortama bağlı olarak hazırlanan işlemler ile üst seviye müşteri memnuniyeti yakalanmaktadır. Pimapen panjur tamiri söz konusu olduğunda ise son derece dikkatle takip edilen bir titizlik ile milimetrik hesaplar göz önüne alınarak herhangi bir hatadan kaçınılmaktadır. Sineklik sistemleri hizmetlerimiz de bulunan işletmemizde istediğiniz boy ve ölçüde istediğiniz alana uygun olarak sineklik takılabilmekte ve sizlere daha rahat koşullar sağlanılabilmektedir.

Tüm bu işlemler sonucunda olağan üstü dikkatimiz ile mükemmel sonuçlar elde edildiğinde yüksek müşteri memnuniyeti oranını yakalamak içten olmaktadır. Tüm sağlanılan hizmetlerde tecrübeli alan görevlileri ve ustalarımız dahilinde sizlere kusursuz bir işçilik sunmaktayız.

Kayseri ili içerisinde bulunan tüm komşularımıza her daim yardım etmeye hazır ve istekliyiz, ekibimiz ve yöneticiler ile yapılacak tüm görevler eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. Vatandaşlarımızın gözlerini kırpmadan içten güvenirlilikleri ile bizlere danışabileceğine dair kendilerine garanti verebiliriz. İşçiliğimiz ile uzun zamanlar geçse dahi eskimeyecek olacak olan emeğimiz ve hassasiyetimizin tohumlarını almaktayız.

erkilet pimapen tamircisi, anayurt pimapen tamir ustası, yenidoğan pvc bakım onarım, bahçelievler sineklik montajı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR