• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kebapçı Uğur

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Ata İbiş

Büyük şehirde yaşamanın birçok avantaj ve dezavantajı vardır. Günlük hayatın koşuşturması diğer yerlere göre biraz daha yoğun olmaktadır. Bununla birlikte iş hayatının getirmiş olduğu stres, uzun süren ev ile iş arasındaki yolculuklar ve yorgun argın insanlar. Tüm bu zorlukların içinde yemek ihtiyacı her gün yerine getirilmesi gereken en önemli yaşamsal olgulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mevcut yaşam şartları göz önünde bulundurulduğunda ise insanın dışarıda güvenle oturup yemek yiyebileceği bir mekana duyduğu ihtiyaç günden güne artmaktadır.

İstanbul restaurant alanında hizmet veren bir firma olarak, yukarıda ifade edilen durum tespitini net olarak yapmış olmanın vermiş olduğu azim ve kararlılıkla müşterilerimize ne istediklerini bilen bir anlayışla hizmet sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. İnsanların hem yemek ihtiyaçlarını karşılamak hem de ne yediklerini hakkıyla bilmeleri gerektiğine inanan bir anlayışla işletmemiz bünyesinde gerekli tedbirleri alarak müşterilerimizin her koşulda memnuniyetini sağlamak temel hedeflerimiz arasında ilk sıralarda gelmektedir.

Ürün çeşitlerimizin fazla olmasıyla beraber hazırlanması sırasında dikkat ettiğimiz en önemli nokta işi bölgesel anlamda ehliyetli ustalarımıza bırakmaktır. Bizi, böyle bir anlayışı uygulamaya sevk eden en önemli hususlardan biri şüphesiz, insanlarımızın bir işletmeye giderken akıllarında olan lezzet ve hijyen temelinde yükselen kaliteli gıdaya erişim olgusunu hakkıyla hayata geçirebilmektir. Bu anlayışın bizi sektörde uzun yıllardır sürekli yükselen bir işletme haline getirdiğine inanarak, sizlere aynı heyecanla hizmet etmenin bahtiyarlığını yaşamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR