• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keçe Evi

Adres :

Pınar Başı Mah Emniyet Sok No 19 Daire1 Mersin Mut Mersin » Mut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehila Sümbül - Gülay Erdoğan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 740 73 58

Whatsapp 2:

0 (543) 507 74 56

Keçe Evi olarak Mersin-Mut da hizmet sağlamakta olup masa isimliği,diş buğdayı,nikah tepsisi,gelin buketi,bebek şekeri vb.hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR