• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kekik Pide Güveç Salonu

Adres :

Haznedar Mahallesi, Menderes Cd. No: 10güngören İstanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Acar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilalacar1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 544 24 69

Whatsapp 2:

0 (535) 544 24 69

Kekik Pide Güveç Salonu

Kekik Güveç Pide olarak 10. yıllık deneyimimizi ferah bir mekan ile sizlerin hizmetine sunuyoruz. Kalitemizden ve hijyenden ödün vermeden , %100 yerli besi etler ile yapılan lezzetli yemeklerimizi, 100 kişilik salonumuzda , deneyimli ustalarımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Güleryüzlü hizmetimiz, yenilikçi anlayışımız ve eşsiz lezzetlerimizle sizlere benzersiz yemek deneyimi sunuyoruz.150 Kişilik Salonumuzda özel gün ve toplantılarınız için eşsiz bir mekan sunuyoruz.

Hiçbir zaman sekteye uğratmadığımız bu mücadele süreci neticesinde dünyada oluşan en yeni teknolojik gelişmeleri sektöre direkt olarak adapte edebilmekteyiz. Bu sayede bu sektörde iş yapmaya çalışan müşterilerimiz direkt olarak en teknolojik çözümlere kavuşabilmekte ve işlerini diğer rakiplerine göre bir adım önde ilerletebilmektedir. Bu sayede bu durumdan müşterilerimiz büyük oranda memnun kalmakta ve bu sayede yeni müşterilerin işlerinde bizleri tercih edebilmesini sağlayabilmektedir. Firmamız ise müşterilerimizin ve yenilikçi anlayışımızın da katkısı sayesinde her geçen gün yeni simalar ile başarılı bir şekilde büyüyüşünü sürdürebilmektedir. Siz de bu büyüyüşe bir katkıda bulunabilir ve bizim ile iş yapmaya başlayabilirsiniz.
Aynı şekilde müşterilerimiz tarafından gelen yorumlar sayesinde onların ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz yönünde olan tebrikler bizleri gururlandırmakta ve mutlu etmektedir. Siz de firmamız internet sitesi üzerinde buluşan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir dilek, şikayet ya da yeni bir iş yapma gibi isteklerinizi bizim ile paylaşabilir ve hemen bize ulaştırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR