• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kelebeksu Temizlik Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Yurdakul

  • firma instagram

Kelebeksu Temizlik Hizmetleri işletmemiz Ankara Etimesgut’ta birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bizler temizliğe önem veriyor ve hayatın her alanında temiz ortamlarda yaşanılması, temiz olunması gerektiğine inanıyoruz. Temiz bir dünyanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda yaşam alanlarınızı daha temiz kılmak adına pek çok temizlik hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz.

Ankara halı yıkama sektörünün en çok tercih edilen firmalarından birisi olarak çok geniş bir hizmet seçeneği ile karşınıza çıkıyor, ihtiyacınız olan bütün temizlik uygulamalarını firmamızdan alabilmenizi sağlıyoruz. Bu kapsamda en çok tercih edilen uygulamalarımızdan birisi halı yıkamadır. Evlerin vazgeçilmezi olan halılar dekorasyonun, rahatlığın, kalitenin ve hijyenin parçalarıdır. Düzenli aralıklarla profesyonel olarak yıkanmaları gerekmektedir ve bizler halılarınızın materyali, markası ve özellikleri her ne olursa olsun en iyi yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Halı yıkama haricinde koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama gibi çözümlerimizle de bütün eşyalarınızın temiz olmasına aracılık ediyoruz. Müşteri memnuniyetinden ödün ermediğimiz alanda insan ve çevre sağlığına uygun, sertifikalı, güvenilir temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Sektörümüzle alakalı yenilikleri çok yakından takip ediyor, en modern teknolojilerin kısa sürede Kelebeksu Temizlik Hizmetlerinde hayat bulmasını sağlıyoruz. İleri teknoloji ekipmanlarımızı eğitimlerini tamamlamış, deneyimli ve tecrübeli ekibimizle buluşturuyor, kusursuz temizlik uygulamalarına imza atıyoruz. Çankaya, Etimesgut, Yenimahalle başta olmak üzere her yerde en uygun fiyatlı hizmeti sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR