• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keleş Yapı Dekorasyon

Adres :

Zafer Mahallesi Dumlu 2 Sokak No: 7 Daire 12 İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Keleş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

orhanrezan25@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 735 11 48

Günümüzün gözde sektörlerinden biri olan dekorasyon hizmeti vermekte olan Keleş Yapı Dekorasyon birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul iç dekorasyon firmaları çok fazla sayıdadır. Bu kadar çok sayıda firma varken aralarından sıyrılmak için çok fazla emek gerekir. Firmamız bu noktada yıllardır sektörde varlığını korumayı başarmıştır. Bu başarının en büyük etkeni kuşkusuz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Firmamızın müşterilerimize sunduğu hizmetler arasında ısı yalıtım sistemleri, boya ve badana işlemleri, mantolama, alçı sıva işlemleri ve izolasyon işlemleri sayılabilir. Bu işlemlerin yanı sıra iç dekorasyonla ilgili tüm işlemleri yapmaktayız. Hizmet sunduğumuz evlerinize, iş yerlerinize zarar vermeden gerekli önlemleri alarak, istediğiniz zaman aralığında bitirmek üzere çalışmalara başlarız. Son zamanlarda asma tavan müşterilerimiz beğenerek kullanmaktadırlar. Değişik modellerde yapılan asma tavan evlerinize çok modern bir hava katmaktadır. Hem ses hem ısı izolasyonu konusunda da hizmetler sunmaktayız.

Firmamızda yapılan tüm işlemler için kullanılan malzemeler birinci kalitededir. Çalışan personellerimiz işlerinde teknik anlamda bilgi donanımı tam olan ve tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir. Yenilikçi duruşuyla rakiplerinin önüne geçen firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmış olmanın verdiği güçle sürekli yukarı doğru çıkan bir grafik çizmektedir. Firma olarak hedefimiz müşteri devamlılığını sağlamak ve daha da geniş kitlelere hizmetler sunmaktır.

Firmamız sizlere en iyi hizmeti verirken aynı zamanda uyun fiyat politikasıyla hareket ederek bütçenize de zorlamayacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR