• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kelkit Foto

Adres :

Büyük Cami Mahallesi Büyük Cami Sokak No: 25 Kelkit Gümüşhane Gümüşhane » Kelkit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Altay

E-Posta Adresi :

kelkitfoto@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 813 68 83

Whatsapp 2:

0 (507) 813 68 83

Whatsapp 3:

0 (544) 976 00 29

Firma faaliyetlerini sürdürürken temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gerek kalite gerekse ürün çeşitliliği açısından karşılamaktır. Bu açıdan fotoğrafçılık sektöründeki değişen trendleri yakından takip ediyor ve gelişmiş fonksiyonlara sahip yeni ürünleri piyasaya sunarak müşterilerimiz için alternatifleri çeşitlendiriyoruz. Ürün yelpazemizi genişleterek farklı beklentilere sahip müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda fotoğrafçılık sektöründeki gelişme ve değişimlere yön veriyoruz.

Çalışmalarımızı yürütürken personelimizin keyifli bir şekilde üretiyor olmasını ürünlerimizin görsellik ve kalitesinde artışla taçlandırıyoruz. Günümüzün yükselen eğilimleri ile tüketici isteklerini bir araya getirerek vazgeçilmez bir ürün portföyü hazırlıyoruz. Bunu yaparken birtakım firmaları ya da ürünleri taklit etmekten uzak durarak ilklere imza atma ve özgün fikirler taşıyan ürünler ortaya koyma amacı taşıyoruz. Bu yönüyle firmamız piyasa koşullarının yönlendirdiği değil piyasayı yönlendiren bir firma olma özelliği taşıyor.

Firmamız fotoğrafçılık sektöründe göstermiş olduğu tüm faaliyetlerde müşterilerimize titiz ve özenli çalışmanın ürünü olan bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın tüm çalışanları kurallara uygun olarak ve özverili bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR