• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kerebiççi Hayri Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Tosunoğlu - Yasemin Tosunoğlu

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Mersin pasta ve pastane sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak amacı ile sektöre adımını atan firmamız; bölgemizin en meşhur kerebiç tatlı salonudur. Tatlı salonumuz Mersin ilimizin dünyaca tescillenmiş ve lezzeti ile dillere pelesenk olmuş kerebiç tatlısının imalat ve satışını yapmaktadır. Firma olarak girişimciliğimiz ile ustalık maharetlerimizi birleştirerek sektöre adımımızı attık. Yılların kazandırdığı engin tecrübemiz ile bulunduğumuz noktaya geldik. Bulunduğumuz noktada lezzet ve kalitesi ile tadı damağınızda kalacak kerebiçlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Firma olarak geleneksel üretim yöntemlerini çağdaş uygulama standartları ile birleştirerek siz değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz. Doğal hammadde, el emeği ve titizlikle üretilen kerebiç tatlısı; maharetli ustalarımızın kendilerine has hamur açma ve doldurma yöntemleriyle hazırlanmaktadır. İmalathanemizde üretimden paketlemeye ve hatta sunuma kadar her aşamada büyük bir titizlik gösterilmektedir. Bununla birlikte imalathanemizde gerek gıda güvenliği gerekse hijyen kurallarına en azami ölçüde dikkat edilmektedir.

Bayram, düğün, davet, organizasyon ve etkinlikleriniz için kilo ya da tepsi ile kerebiç siparişi almaktayız. Bunun için alo paket kerebiç hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite ve lezzetten ödün vermeden her zaman siz değerli müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz.

Firma olarak fark yaratan lezzetimiz ve kalitemiz ile bölgemizin en ünlü kerebiççisi olarak bilinmekteyiz. Amacımız damak tadı, ustalık, güvenilirlik ve kalite değerlerimizi koruyarak adımızı geleceğe taşımaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR